Вакансія Автор студентських робіт, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Автор студентських робіт (Dipservis). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії IT, WEB фахівці / Автор студентських робіт

На 01.02.2023 в нашій базі:  115 вакансій,   740 резюме

Вакансія: Автор студентських робіт (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Dipservis» - досвідчена компанія, що офіційно працює у сфері написання на замовлення дипломних, курсових, контрольних та інших видів навчальних робіт, у зв'язку з розширенням штату, оголошує конкурс на вакансію автора студентських робіт.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність закінченої вищої освіти;</li></ul><ul><li>знання ПК, MS Office, Internet лише на рівні досвідченого користувача;</li></ul><ul><li>досвід написання студентських робіт на замовлення;</li></ul><ul><li>відповідальність та старанність, своєчасне виконання робіт (без затримок);</li></ul><ul><li>можливість зв'язатися з Вами у будь-який момент (телефон, gmail, telegram, viber);</li></ul><ul><li>бажання заробляти у будь-який зручний для Вас час.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>висока та гарантована своєчасна оплата за виконані роботи, підтримка та сприяння авторам-початківцям (виплата гонорару за перші виконані замовлення протягом 3-х днів);</li><li>вигідна система оплати для авторів (на карту будь-якого українського банку);</li><li>вільний графік роботи;</li><li>постійна наявність замовлень, щоденні списки нових замовлень з різних дисциплін, з яких Ви можете вибрати те, що саме Вам цікаво;</li><li>необмежені можливості за обсягами замовлень, що обробляються – все залежить від Вашого індивідуального режиму праці;</li><li>дружелюбні менеджери;</li><li>бонусні програми для найактивніших авторів.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Risk manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Retention manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Support manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Affiliate manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Copywriter Крижановська А. А. 15000 грн.
Dart Flutter Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Frontend Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Майстер, інженер з ремонту офісної техніки (принтери, копіри... ТОВ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС-Т" 14500 грн.
Computer Vision Machine Learning Expert level Meta Soft Innovations договірна
Software Engineer Meta Soft Innovations договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: