Вакансія Вожата-аніматор у мовний табір в Карпатах, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Вожата-аніматор у мовний табір в Карпатах (Карнегія). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Туризм та спорт / Вожата-аніматор у мовний табір в Карпатах

На 08.08.2022 в нашій базі:  80 вакансій,   695 резюме

Вакансія: Вожата-аніматор у мовний табір в Карпатах (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:6500 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:сезонна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги:</p> <p>- бажано жінка;</p> <p>- вміння організовувати конкурси, шоу, заходи, квести… ведення хенд-мейд, складання, пошук сценаріїв, вміння поставити танець (елементарний), організувати дозвілля дітям;</p> <p>- досвід 1 рік та більше років роботи в таборах!</p> <p>- вищу освіту бажано</p> <p>- спортивна статура</p> <p>- активна та життєрадісна людина.</p> <p>- підприємливість, привнесення нових ідей – вітається.</p> <p>- вік 20 - 27 років.</p> <p>- відсутність шкідливих звичок!</p> <p></p> <p>Обов'язки:</p> <p>- організувати конкурси, шоу, заходи, квести ... ведення хенд-мейд, написання сценаріїв, вміння поставити танець, організувати дозвілля.</p> <p>- функції вихователя-вожатого: жити в будинку з дітьми, доглядати за ними, підйом, ранковий туалет, допомагати, підказувати їм, коли просять, відбій, доглядати, щоб вони не ходили територією табору після відбою), стежити, щоб діти виконували правила табори.</p> <p>- ходити разом із ними у походи, на екскурсії.<br /></p> <p>- брати участь у перевезенні діток до табору та назад (поїздом).</p> <p></p> <p>Умови:</p> <p>- 14 робочих днів, після - 1-2 дні вихідні (між змінами).</p> <p>- проживання в таборі в окремій кімнаті в будинку з дітьми (4-6 осіб у будинку), всі зручності всередині. Харчування за рахунок табору (за меню, згідно з яким їде діти). Проїзд обидві сторони за рахунок табору.</p> <p>Період 15.07-15.08. Це приватний табір максимум на 25 осіб у таборі.</p> <p>Наш дитячий мовний табір — це велика сім'я, в якій все робиться, щоб дітям було весело, комфортно, смачно та завжди хотілося залишитись ще. При цьому ми зберігаємо дружню атмосферу і між дорослими. Ми запевняємо, що якщо Ви активна за життя людина — тут Вам сподобається :)</p> <p></p> <p>Будь ласка, пишіть на Viber, WhatsApp, Telegram. Я Вам перетелефоную. бажано одразу відправляти резюме.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Туризм та спорт»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор МПП «Піка» договірна
Модели для съёмок рекламных клипов PromotionStyle 50000 грн.
Адміністратор фітнес клубу ТОВ «Воркекспрес» 19000 грн.
Перекладач-хостес адміністратор на круїзний лайнер MSC WORLD OF SEAMEN GROUP 45000 грн.
Охоронець - Security Guard на суди MSC WORLD OF SEAMEN GROUP 40000 грн.
Аніматор у міні-клаб на круїзний лайнер MSC WORLD OF SEAMEN GROUP 25000 грн.
Менеджер по туризму із знанням німецької або угорської мови ТКТМ договірна
Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг Поехали с нами, ООО договірна
Менеджер по туризму Турагентство ANEX Tour 45000 грн.
Администратор на ресепшен Коваленко О.В. 15750 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: