Вакансія Інженер ВОЛЗ, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Інженер ВОЛЗ (Кристал Телеком). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії ЗМІ, TV, Радіо / Інженер ВОЛЗ

На 08.08.2022 в нашій базі:  80 вакансій,   695 резюме

Вакансія: Інженер ВОЛЗ (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Васильків
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія Кристал Телеком (надає послуги у сфері високошвидкісного доступу в Iнтернет і цифрового ТБ з 2005 року) шукає <strong>інженера ВОЛЗ</strong> в смт Калинівка, Київської області.</p> <p></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Уміння читати і розуміти технічні схеми;</li><li>Розуміння рефлектометрії і вміння користуватися вимірювальними приладами;</li><li>Бажаний досвід роботи з електроустановками;</li><li>Бажання навчатися новому;</li><li>Наявність власного авто;</li><li>Відповідальність і акуратність в роботі;</li><li>Розуміння і дотримання культури виробництва.</li></ul><p><strong>Основні функціональні завдання:</strong></p> <ul><li>Збір CWDM, DWDM компонентів;</li><li>Підготовка ODF до розварювання;</li><li>Монтаж волоконно-оптичних муфт;</li><li>Зварювання волокон (робота зі зварювальним апаратом);</li><li>Установка телекомунікаційного обладнання;</li><li>Проведення контрольних вимірів, оформлення протоколів;</li><li>Оформлення документації / робота в UserSide;</li><li>Ведення обліку ТМЦ.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: повний робочий день, п’ятиденка;</li><li>Молодий доброзичливий колектив;</li><li>Безкоштовне навчання (методички / майстер-класи).</li></ul><p>Якщо Вас зацікавила наша вакансія, надсилайте Ваше резюме з фото на пошту або телефонуйте за номером ....55 Лілія.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «ЗМІ, TV, Радіо»:Вакансія Компанія Зарплата
Танцівниця Ночной клуб Зажигалка 30000 грн.
Копірайтер Panel Pros 3300 грн.
Copywriter BramblingTech договірна
Менеджер по рекламе Sviatyna's Angels Fashion... 30000 грн.
Ведуча прямих ефірів Sviatyna's Angels Fashion... 60000 грн.
Ведущая, модель, фотомодель Sviatyna's Angels Fashion... 60000 грн.
Провизор, фармацевт Чомов Сергей Валентинович договірна
Врач офтальмолог, окулист Чомов Сергей Валентинович договірна
Врач специалист, доктор, фармацевт (удаленно) Чомов Сергей Валентинович 9000 грн.
Врач аллерголог, иммунолог, пульмонолог Чомов Сергей Валентинович договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: