Вакансія Middle Back-end developer, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Middle Back-end developer (ТОВ Українська універсальна біржа). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії IT, WEB фахівці / Middle Back-end developer

На 30.09.2022 в нашій базі:  113 вакансій,   716 резюме

Вакансія: Middle Back-end developer (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Полтава
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ Українська універсальна біржа</strong> - офіційний електронний майданчик публічних закупівель <strong>України PROZORRO (tender.uub.com.ua)</strong>, та акредитований електронний майданчик системи<strong> «ProZorro.Продажі» (sale.uub.com.ua)</strong>, , запрошує до співпраці <strong>на повну зайнятість </strong>(віддалений формат роботи не розглядається)</p> <p></p> <p><strong>Middle Back-end developer</strong><strong><br /></strong><br /></p> <p><strong>Необхідні навички:</strong></p> <ul><li>Знання: ASP.NET MVC Framework / ASP.NET Web Forms; MS SQL;C#; HTML, CSS, jQuery, Linq, Entity Framework Core 2.2, ASP.NET Core;</li><li>додатково перевагою буде наявність досвіду роботи з HTML, CSS, Bootstrap, JS, jQuery, Ajax, Postman, Git, GitLab, Trello, Slack.</li></ul><p><strong>В основні функціональні задачі буде входити:</strong></p> <ul><li>Розробка нових проектів;</li><li>Доопрацювання існуючих проектів.</li></ul><p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>конкурентний рівень заробітної плати;</li><li>комфортні умови праці, сучасний офіс;</li><li>навчання на робочому місці під керівництвом наставника;</li><li>можливість отримати новий цікавий досвід та професійно зростати у команді справжніх професіоналів;</li><li>графік роботи: Пн-Пт з т 8.30 до 17.30; субота, неділя-вихідні;</li></ul><p><strong>Зацікавила вакансія? Ти бачиш себе на даній посаді та володієш усіма необхідними вміннями та навичками –тоді швидше надсилай резюме з зазначенням очікуваного рівня заробітної плати!</strong></p> <p><strong>Будемо раді бачити тебе у нашій команді!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Junior Java Developer DMS Solutions Co договірна
2D Animator (Spine) Plazma Studio 60000 грн.
Game Economy Designer Plazma Studio договірна
Senior 2D Artist UI/UX Plazma Studio договірна
Senior Unity Developer Plazma Studio 130000 грн.
Програміст системний Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Менеджер по продажам, оператор call-центру «ЮФ «Адвокат Народу» 15000 грн.
Репетитор в направлении Frontend Looper School 18000 грн.
Системний адміністратор у Калинівку Кристал Телеком договірна
Персональний помічник, віртуальний асистент Delevait 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: