Вакансія Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг (Поехали с нами, ООО ). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Готельний бізнес / Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг

На 30.09.2022 в нашій базі:  113 вакансій,   716 резюме

Вакансія: Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p>Незважаючи на складний час та майже відсутність ринку туризму в Україні, Мережа «Поїхали з нами» освоює нові туристичні ринки в Казахстані та Молдові. Для тих, хто бажає займатися улюбленою справою та отримувати дохід навіть під час воєнногу стану, ми надаємо таку можливість. Запрошуємо досвідчених менеджерів з туризму до онлайн-продажів туристичних послуг на ринку Казахстану та Молдови. </p> <p>Для цього необхідно мати поглибленні знання з основних масових країн, мати комп’ютер та високошвидкісний інтернет. На нашому боці всі технічні налаштування та забезпечення Вас клієнтами, з Вашого боку тільки бажання продавати тури та заробляти.<strong> </strong></p> <p><strong></strong><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>Обов’язковий досвід роботи в туризмі від одного року;</li> <li>Знання основних напрямків відпочинку:<strong> Туреччина, Єгипет, ОАЭ, Тайланд, Грузія, Хорватія, Чорногорія, Болгарія;</strong></li> <li>Комунікативні навички, орієнтація на результат;</li> <li>Наявність комп’ютера або ноутбука;</li> <li>Високошвидкісний Інтернет;</li> <li>Можливість приділяти цілий робочий день для відпрацювання запитів від туристів.</li> </ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Щоденне відпрацювання нових російськомовних клієнтів з Казахстану та Молдови;</li> <li>Повний цикл онлайн продажу туристам: від встановлення контакту до видачі документів;</li> <li>Ведення внутрішньої срм системи;</li> <li>Бронювання всіх видів туристичних послуг;</li> </ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік 5/2 з 07:00 до 16:00 (Казахстан), з 10:00 до 19:00 (Молдова). Субота/неділя – чергові дні за скороченим графіком.</li><li>Заробітня плата: 30 % від комісії за проданим туром.</li><li>Надаємо онлайн телефонію для здійснення дзвінків туристам.</li><li>Великий потік клієнтів!</li></ul><p>Увага! Це повноцінна робота на повний робочий день, поєднувати з ще однією повноцінною роботою на повний день буде неможливо. </p> <p></p> <p><strong>Чекаємо Ваших резюме!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Кондитер в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Пекар в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Пекар в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Кондитер в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Пекар в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Кондитер в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Кондитер «Марьям-С» - кондитерский... 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: