Вакансія Домработница (вахта с проживанием), Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Домработница (вахта с проживанием) ( Агентство Ваша няня). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Домашній сервіс / Домработница (вахта с проживанием)

На 26.06.2022 в нашій базі:  66 вакансій,   663 резюме

Вакансія: Домработница (вахта с проживанием) (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ВАКАНСИЯ: Домработница</p> <p></p> <p>График вахтовый 7/7 или 14/14 дней </p> <p>Место работы: Киев, Подольский район</p> <p>Можно работать с проживанием в семье (комфортные условия, питание предоставляется)</p> <p>Заработная плата: 20.000грн за 2 недели</p> <p></p> <p>Обязанности:</p> <p>Уборка дома 260кв.м.</p> <p>Поручения по дому</p> <p>Стирка и глажка белья</p> <p>Без приготовления еды</p> <p><br />Внимание!</p> <p><strong>Если Вам подходит вакансия – напишите на ВАЙБЕР <strong>О98-64О-69-О9</strong><br /></strong></p> <p>Агентство «Ваша Няня» работает с 2003 года, у нас множество вакансий от проверенных семей, поэтому мы сможем предложить также и другие подходящие вакансии. </p> <p>Работа предоставляется бесплатно, комиссию оплачивает работодатель. </p> <p>Наш сайт: vnanny.com.ua/rabota </p> <p>Страница в Facebook: facebook.com/vnanny/ </p> <p>Школа домработниц: academy1.org/domrab </p> <p>Рейтинговое агентство с большой историей. Входим в Ассоциацию агентств домашнего персонала Украины. </p> <p>Адрес агентства: г.Киев, м.Майдан Независимости, ул. Крещатик 7/11, 6 этаж, офис 636</p> <p>График работы агентства: с понедельника по пятницу, с 08.00 до 17.00.</p> <p><strong><strong>Если Вам подходит вакансия – напишите на ВАЙБЕР <strong>О98-64О-69-О9</strong><br /></strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Горничная ФОП Сечевая Н. А. договірна
Покоївка ФОП Сечевая Н. А. договірна
Свободная, надёжная помощница по домовладению и бизнесу ФОП Харлашкина А. П 21000 грн.
Бортпроводник частной авиации с функциями помощника по хозяй... Royalantler договірна
Сиделка ProficarePlus 60000 грн.
Сиделка ProficarePlus 60000 грн.
Сиделка ProficarePlus 60000 грн.
Домробітниця Группа компаний «Лучший п... 15000 грн.
Працівник опіки в Німеччину Keep Work 45000 грн.
Няня з проживанням «Мирабелла» Агентство до... 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: