Вакансія Швачка, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Швачка (WinWork (ФЛП Лебедева В.Г.)). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансія: Швачка (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong><strong>В компанію, що займається виготовленням шкіряних виробів (екошкіра), потрібна швачка.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p><strong></strong><br /></p> <ul><li>вміння працювати на промисловому обладнанні;</li><li>бажання працювати та заробляти;</li><li>досвід від 1-го року.</li></ul><p><strong>Обов'язки: </strong></p> <p></p> <ul><li>пошиття сумок, рюкзаків, гаманців тощо;</li><li>робота з лекалами.</li></ul><p><strong>Умови: </strong></p> <p></p> <ul><li>Графік: ПН-ПТ з 9:00 до 18:00 ( можна корегувати);</li><li>ЗП: від 10 000 грн ( залежить від виробітку та складності виробів). Виплата кожного тижня.</li></ul><p>Залишились запитання? Звертайтесь за номером телефону: +38(063)345-53-09 </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швеи ТОВ Барко Україна 13000 грн.
Закройщик Швейный цех на Теремках 12000 грн.
Портная ФЛП Комендант договірна
Швея на трикотаж Швейный цех на Теремках 12000 грн.
Швея Mogozine договірна
Швея Мирош А. 20000 грн.
Швея Садиков Т. договірна
Разнорабочий на инкубатор в Польше USPI Work 32000 грн.
Швея на производство мебельных чехлов с бесплатным жильем (П... USPI Work 30000 грн.
Раскройщик на мебельную фабрику в Быдгоще USPI Work 33000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: