Вакансія Customer care support, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Customer care support (Lugera Ukraine). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії IT, WEB фахівці / Customer care support

На 30.09.2022 в нашій базі:  113 вакансій,   716 резюме

Вакансія: Customer care support (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Словаччина
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Американська компанія, робота в якій пов‘язана із сферою надання послуг контакт-центрів в пошуку кандидата на посаду <strong>Customer Care Support у Словаччині (в офіс)</strong></p> <p><strong>Головна роль:  </strong></p> <ul><li>Надавати підтримку клієнтам в телефонному режимі (підключення, покриття, налаштування обладнання, білінг, але жодних продажів); </li><li>Опрацьовувати запити, пов’язані із обслуговуванням обладнання (ремонт і усунення несправностей); </li><li>Консультувати клієнтів щодо послуг компанії (послуги U VERSE: інтернет, телебачення, VoIP телефонія). </li></ul><p><strong>Ми пропонуємо: </strong> </p> <ul><li>офіційне працевлаштування  8-и годинний графік роботи, акцент на вечірні на нічні зміни;</li><li>Заробітна плата: від 1100 євро (в залежності від Вашого досвіду, рівня англійської, технічних знань) + доплата за зміни у вихідні, святкові дні та нічні зміни </li><li>можна без досвіду - є безкоштовне навчання (тренінги)  </li><li>можливість кар'єрного розвитку  </li></ul><p><strong>Вимоги до працівника: </strong> </p> <ul><li><strong>А</strong><strong>нглійська B2+  </strong></li><li>комунікативність  </li><li>змога працювати у нічні зміни   </li><li>стресостійкість  </li><li><strong>змога працювати у Словаччині</strong></li></ul><p>Якщо ви зацікавлені, надішліть своє резюме <strong>англійською мовою</strong> та зателефонуйте ...79(Viber/Telegram) — Дар’я</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Junior Java Developer DMS Solutions Co договірна
2D Animator (Spine) Plazma Studio 60000 грн.
Game Economy Designer Plazma Studio договірна
Senior 2D Artist UI/UX Plazma Studio договірна
Senior Unity Developer Plazma Studio 130000 грн.
Програміст системний Вінницький обласний центр... 7000 грн.
Менеджер по продажам, оператор call-центру «ЮФ «Адвокат Народу» 15000 грн.
Репетитор в направлении Frontend Looper School 18000 грн.
Системний адміністратор у Калинівку Кристал Телеком договірна
Персональний помічник, віртуальний асистент Delevait 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: