Вакансія Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг зі знанням польської мови, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг зі знанням польської мови (Поехали с нами, ООО ). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Туризм та спорт / Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг зі знанням польської мови

На 08.08.2022 в нашій базі:  80 вакансій,   695 резюме

Вакансія: Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг зі знанням польської мови (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><br /></p> <p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p> Хочеш працювати у туризмі, але немає досвіду роботи. Надсилай своє резюме, і ми розповімо, як стати найкращим у онлайн продажах!</p> <p> «Поїхали з нами» - найбільша мережа туристичних агенцій запрошує кандидата без досвіду роботи в туризмі, але <strong>з обов’язковим знанням польської мови. </strong>Працюємо з туристами Польщі в <strong>онлайн режимі.</strong></p> <p><strong> Кандидати, які успішно пройдуть співбесіду, відвідують обов'язкове навчання, на якому:</strong></p> <p>• Навчаються правильно підбирати та презентувати тури;</p> <p>• Дізнаються особливості роботи з екскурсійними та авіатурами;</p> <p>• Отримують навички для ефективного продажу;</p> <p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>Позитивне мислення, бажання працювати та заробляти;</li> <li>Уважність до деталей, готовність до навчання новому;</li> <li>Комунікативні навички, орієнтація на результат;</li> <li>Наявність комп’ютера або ноутбука;</li> <li>Високошвидкісний Інтернет.</li> </ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Реалізація туристичного продукту для туристів Польщі;</li> <li>Підготовка пакету документів на тур;</li> <li>Бронювання всіх видів туристичних послуг;</li> <li>Опрацювання вхідних лідів;</li> <li>Ведення СРМ-системи;</li> <li>Постійне навчання (вебінари, тренінги, семінари).</li> </ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Дистанційна робота.</li><li>Графік 5/2 з 09:00 до 19:00 (субота/неділя – чергові дні).</li><li>Заробітня плата: 30 % від комісії компанії.</li><li>Постійний розвиток та хороший потік клієнтів.</li></ul><p><strong>Чекаємо Ваші резюме!</strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Туризм та спорт»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор МПП «Піка» договірна
Модели для съёмок рекламных клипов PromotionStyle 50000 грн.
Адміністратор фітнес клубу ТОВ «Воркекспрес» 19000 грн.
Перекладач-хостес адміністратор на круїзний лайнер MSC WORLD OF SEAMEN GROUP 45000 грн.
Охоронець - Security Guard на суди MSC WORLD OF SEAMEN GROUP 40000 грн.
Аніматор у міні-клаб на круїзний лайнер MSC WORLD OF SEAMEN GROUP 25000 грн.
Менеджер по туризму із знанням німецької або угорської мови ТКТМ договірна
Менеджер з онлайн-продажів туристичних послуг Поехали с нами, ООО договірна
Менеджер по туризму Турагентство ANEX Tour 45000 грн.
Администратор на ресепшен Коваленко О.В. 15750 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: