Вакансія Секретар-референт зі знанням англійської мови, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Секретар-референт зі знанням англійської мови (Бизнес Регионторг). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Офісний персонал / Секретар-референт зі знанням англійської мови

На 08.08.2022 в нашій базі:  80 вакансій,   695 резюме

Вакансія: Секретар-референт зі знанням англійської мови (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Черкаси
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У дистриб’юторську компанію, що розвивається, потрібен <strong>секретар-референт зі знанням англійської мови.</strong></p> <p><strong>Основні обов’язки: </strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Знання англійської мови — рівень Advanced (C1)</li> </ul><ul><li>Володіння комп’ютером на базовому рівні</li> <li>Стресостійкість, відповідальність</li> <li>Бути продуктивним та працювати на результат</li> <li>Мати лідерські якості</li> <li>Мати бажання ділитися знаннями, бути прикладом для колег</li> <li>Документообіг, робота з договорами</li> <li>Забезпечення життєдіяльності колективу</li> <li>Навички роботи з 1С</li> </ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <p>1.Офіційне працевлаштування</p> <p>2.Оплачувана щорічна відпустка</p> <p>3.Гідна, стабільна та своєчасна оплата праці</p> <p>4.Професійне і кар'єрне зростання</p> <p>5.Робота в активному дружньому колективі</p> <p>6. Можливі відрядження</p> <p><strong>Особисті якості :</strong></p> <ul><li>Організованість</li> <li>Аналітичний склад розуму</li> <li>Багатозадачність</li> <li>Вміння планувати</li> <li>Пунктуальність</li> <li>Стресостійкість</li> </ul><p>Заробітна плата від 15000 грн</p> <p><br /></p> <p>Відправляти резюме на електронну адресу: /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор учебного центра Николь, академия красоты 11000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Хімік лаборант в кондитерській сфері «КБФ» договірна
Личный помощник Venture Capital Inc. Worl... 60000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Адміністратор клініки «ДжавелінMед» договірна
Консультант на телефоні в офісі Чуканова Ольга Миколаївна 18000 грн.
Оператор чату Happiness 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: