Вакансія Smm менеджер, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Smm менеджер (MK:Translations). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії IT, WEB фахівці / Smm менеджер

На 01.02.2023 в нашій базі:  115 вакансій,   740 резюме

Вакансія: Smm менеджер (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Привіт!<br />Ми входимо в ТОП-8 найкращих перекладацьких компаній країни. Допомагаємо компаніям виходити на міжнародний ринок, та робимо їх продукт доступним для людей, що спілкуються різними мовами. Запускаємо волонтерські проєкти для допомоги українцям і ще багато чого, про що треба розповісти у соцмережах. І хочемо, щоб в цьому нам допоміг найкращий <strong>SMM-менеджер</strong>.</p> <p><br /></p> <p>Може, це ви?<br /><br /></p> <p>Нумо знайомитись!<br />Ми - провідна українська компанія-провайдер з локалізації <strong>MK:translations</strong>. Надаємо послуги з локалізації комп?ютерних та мобільних ігор, мобільних додатків, ПЗ, SaaS-продуктів та аудіо/відеоконтенту на 80+ мовах.<br />Та серед постійних клієнтів маємо: телекомпанію 1+1, Укрексімбанк, Saturn, Conte, Unicef, Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, Polimin, Grawe, Uber та Uber eats, Tickets.ua, LABA та ін.<br />Наша мета - допомагати бізнесу працювати без кордонів, тобто легко опановувати нові ринки.</p> <p><br /></p> <p><strong>Ця вакансія для SMM-менеджера з досвідом у створенні креативів. Тому важливо, щоб ви:</strong><br />- Володіли графічними та відео редакторами (Canva, Crello та Photoshop);<br />- Знали сервіси постингу та інструменти GB та FB;<br /><br /></p> <p>Основна мета роботи нашого SMM-менеджера - створення влучних та естетичних креативів та регулярний постинг.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Що від вас очікуємо:</strong><br />- Створення візуального контенту для соцмереж та постинг на основі контент-плану (Telegram, YouTube, TikTok, LinkedIn, Instagram);<br />- Робота з чатами потенційної ЦА, пошук та розміщення відповідної інформації в них;<br />- Аналіз трендів та пропозиції по ситуативному контенту;<br />- Генерація ситуативного відео та фото контенту;<br />- Робота в Canva, Crello та Photoshop.Буде плюсомВміти писати тексти та досвід просування проєктів на західні ринки.<br /><br /></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Пропонуємо:</strong><br />- Графік - full time з пн по сб (години роботи гнучкі). Головне - результат, який ви даєте;<br />- Формат роботи віддалений, іноді потрібно приїздити в наш офіс знімати контент;<br />- Дружню команду однодумців (Копірайтер, SEO, CMO та колеги з інших відділів);<br />- Стабільна виплата зп, фікс ставка <strong>12 000 - 15 000 (за результатами роботи)</strong>;<br />- Екологічний і затребуваний продукт.<strong><br /><br /></strong></p> <p><strong>Надсилайте своє портфоліо з креативами! І ми надішлемо невеличке тестове, щоб переконатись, чи між нами стався perfect match </strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Risk manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Retention manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Support manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Affiliate manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Copywriter Крижановська А. А. 15000 грн.
Dart Flutter Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Frontend Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Майстер, інженер з ремонту офісної техніки (принтери, копіри... ТОВ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС-Т" 14500 грн.
Computer Vision Machine Learning Expert level Meta Soft Innovations договірна
Software Engineer Meta Soft Innovations договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: