Вакансія Менеджер по роботі з клієнтами (Support), Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Менеджер по роботі з клієнтами (Support) (Favbet). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії IT, WEB фахівці / Менеджер по роботі з клієнтами (Support)

На 01.02.2023 в нашій базі:  115 вакансій,   740 резюме

Вакансія: Менеджер по роботі з клієнтами (Support) (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Міжнародна беттінгова компанія <strong>FAVBET </strong>у пошуках однодумців, які доповнять нашу молоду команду операторів кол-центру.</p> <p>Якщо ти готовий до неординарних та цікавих питань, активної допомоги клієнтам, не боїшся нестандартних ситуацій — чекаємо на тебе у нашому колективі!</p> <p><strong>Чим ти будеш займатися:</strong></p> <ul><li>Приймати вхідні звернення від клієнтів;</li><li>Підтримувати дружню атмосферу у спілкуванні з клієнтами;</li><li>Проявляти клієнтоорієнтованість у роботі та максимально допомагати у вирішенні питань;</li><li>Здійснювати переклад внутрішньої документації.</li></ul><p><strong>Ми спрацюємось, якщо ти:</strong></p> <ul><li><strong>Грамотно та вільно володієш російською та українською мовами;</strong></li><li>Бачиш себе у сфері клієнтського сервісу та обслуговування;</li><li>Позитивний, уважний та доброзичливий;</li><li>Пунктуальний та відповідальний;</li><li>Швидко навчаєшся і мультизадачний.</li></ul><p><strong>Що ти отримаєш, працюючи з нами:</strong></p> <ul><li>Оплачуване навчання;</li><li>Молоду та амбітну команду, персонального наставника;</li><li>Конкурентну заробітну плату (15000 — 21000 грн);</li><li>Позмінний графік — 12 годин, 2/2, до 4 нічних змін в місяць (однак ми завжди йдемо назустріч до ваших персональних побажань);</li><li>Комфортний офіс та його зручне розташування — метро Почайна;</li><li>Оплачувану відпустку;</li><li>Компенсацію лікарняних;</li><li>Медичну страховку;</li><li>Безліміт кави та снеків, які завжди чекають на кухні;</li><li>Цікаві та веселі тімбілдінги :)</li><li>Маємо 24/7 електороенергію та своє бомбосховище</li></ul><p><strong>Ми за зростання та розвиток, тому гарантуємо:</strong></p> <ul><li>Тренінги та постійне підвищення кваліфікації;</li><li>Кар'єрне зростання, регулярний перегляд фінансової мотивації;</li><li>Можливість вивчити та/або підтягнути знання англійської мови.</li></ul><p><strong>Долучайся до команди Favbet та будь всередині гри разом з нами!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Risk manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Retention manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Support manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Affiliate manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Copywriter Крижановська А. А. 15000 грн.
Dart Flutter Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Frontend Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Майстер, інженер з ремонту офісної техніки (принтери, копіри... ТОВ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС-Т" 14500 грн.
Computer Vision Machine Learning Expert level Meta Soft Innovations договірна
Software Engineer Meta Soft Innovations договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: