Вакансія Менеджер по роботі з VIP-клієнтами, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Менеджер по роботі з VIP-клієнтами (Favbet). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії IT, WEB фахівці / Менеджер по роботі з VIP-клієнтами

На 01.02.2023 в нашій базі:  115 вакансій,   740 резюме

Вакансія: Менеджер по роботі з VIP-клієнтами (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>FAVBET </strong>— це Entertainment Tech компанія, створена в 1999 році. Ми працюємо в Україні, Білорусі, Румунії та Хорватії. Розробляємо сервіси для беттінгу та ігор, спонсоруємо та розвиваємо спорт, посилюємо враження від гри та людські емоції.</p> <p>Зараз шукаємо в команду <strong>менеджера по роботі з клієнтами.</strong></p> <p><strong><strong>Що потрібно робити:</strong></strong></p> <ul><li>Онлайн-підтримка клієнтів</li><li>Обробка вхідних email-запитів, чатів, дзвінків</li><li>Вихідна активність у вигляді sms-повідомлень, email, дзвінків з метою утримання</li><li>Ведення бази клієнтів;</li></ul><p><strong>Для нас важливо:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи оператором контакт-центру від 6 місяців</li><li>Бажання працювати на результат і розвиватися всередині компанії</li><li>Вільне володіння українською та російською, англійська буде перевагою</li><li>Комунікабельність, захоплення спортом, почуття гумору</li><li>Вітається досвід роботи в продажах, телемаркетингу, або беттінгу.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату;</li><li>Індивідуальний план професійного розвитку;</li><li>Гнучкий графік на вибір 5/2 чи 2/2 — доїхати встигнеш навіть з Броварів або Ірпеня;</li><li>Безкоштовне медичне страхування;</li><li>24 календарні дні оплачуваної відпустки та компенсацію лікарняних;</li><li>Безкоштовні корпоративні курси англійської;</li><li>Повну або часткову оплату відвідування спеціалізованих заходів та курсів;</li><li>Крутий сучасний офіс з лаунж-зонами та власною кухнею (з нескінченним запасом смаколиків);</li><li>Круту команду креативних та цікавих людей з непоганим відчуттям гумору;</li><li>Місце паркування авто та навіть велосипеду.</li></ul><p><strong>Долучайся до команди Favbet та запалюй гру разом з нами!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Risk manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Retention manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Support manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Affiliate manager (Турецька мова) 90Clabs 20000 грн.
Copywriter Крижановська А. А. 15000 грн.
Dart Flutter Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Frontend Developer IT Solutions Management I... 62000 грн.
Майстер, інженер з ремонту офісної техніки (принтери, копіри... ТОВ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС-Т" 14500 грн.
Computer Vision Machine Learning Expert level Meta Soft Innovations договірна
Software Engineer Meta Soft Innovations договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: