Вакансія Менеджер з продажу, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Менеджер з продажу (СВЕТМЕД). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансія: Менеджер з продажу (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажан</p> <p><strong>Менеджер з продажу</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Запрошуємо до нашої команди менеджера з продажу!</strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо!</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li></ul><ul><li>роботу в стабільній компанії;</li></ul><ul><li>можливість професійного та кар'єрного росту;</li></ul><ul><li>графік роботи: Пн — Пт (з 09:00 до 18:00), Сб та Нд — вихідні;</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong> </p> <ul><li>Організація і ведення продажів продукції компанії.</li></ul><ul><li>Планування і проведення аналітичної роботи.</li></ul><ul><li>Контроль над відвантаженнями товару і розрахунками з покупцями.</li></ul><ul><li>Оформлення необхідних для замовлень документів;</li></ul><ul><li>Оформлення договорів і ведення необхідної документації;</li></ul><ul><li>Проведення переговорів з Замовниками</li></ul><ul><li>Готовність до відряджень по Україні</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong> </p> <ul><li> Вища освіта</li></ul><ul><li> Досвіт роботи від 3-х років</li></ul><ul><li> Знання англійської мови буде перевагою</li></ul><ul><li> Знання медицини буде перевагою </li></ul><ul><li> Порядність</li></ul><ul><li> Стресостійкість</li></ul><ul><li> Схильність до аналітичній роботі</li></ul><ul><li> Працелюбність та відповідальність</li></ul><ul><li> Уважність</li></ul><ul><li> Вміння працювати з людьми</li></ul><p><br /></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальник Optimum Go 50000 грн.
Логіст ТОВ ВудБудПром договірна
Службовець на складі (комірник) ПП «Віліс» 18000 грн.
Водій навантажувача, вантажник «Столичний млин» договірна
Вантажник складу в м. Київ (житло) Региональный Союз 14000 грн.
Водій категорії СЕ (ФУРА) Инверт 30000 грн.
Приемщик вторсырья Макулатура UA договірна
Приймальник вторинної сировини в Київ (житло) Макулатура UA договірна
Приемщик вторсырья в Киев (жилье) Макулатура UA договірна
Приемщик вторсырья в Киев (жилье) Макулатура UA договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: