Вакансія Оператор швейного обладнання, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Оператор швейного обладнання (Гарант-Инфо). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Легка промисловість / Оператор швейного обладнання

На 25.09.2023 в нашій базі:  180 вакансій,   791 резюме

Вакансія: Оператор швейного обладнання (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Запрошуємо на роботу оператора швейного обладнання голкової машини.</strong></p> <ul><li>Роботодавець — місцева компанія, яка спеціалізується на виготовленні домашнього текстилю: ковдри, подушки, матраци, покривала, постільна білизна.</li></ul><p><strong>Умови вакансії:</strong></p> <ul><li>стабільна заробітна плата.</li><li>графік роботи 9:00−18:00 год., пн.-пт.</li><li>можливість професійного зростання та розвитку в компанії.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>здатність швидко навчатись</li><li>вміння працювати в команді, неконфліктність</li><li>пунктуальність, уважність, акуратність у виконанні роботи</li><li>бажано досвід роботи на швейному виробництві оператором</li><li>профільна освіта буде перевагою (оператор обладнання на виробництві, наладчик, механік тощо).</li><li>бажання розвиватись на постійному місці роботу.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>робота на швейному обладнанні (багатоголкова швейна машина).</li><li>виконання заданої роботи згідно з технічним завданням.</li><li>перевірка якості виготовленої продукції.</li><li>вчасна здача виготовленої продукції на склад.<p></p> <p></p></li></ul><p>Надсилайте резюме у відгуки або просто пишіть у вайбер чи телеграм, телефонуйте. Відбір на дану вакансію проводить агенція з підбору персоналу «Гарант-Інфо».</p> <ul><li>Працюємо з 2014 року, тільки з перевіреними роботодавцями.</li><li>Вакансії для шукачів роботи — безкоштовні. </li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка надoмниця БПСМ, ТОВ договірна
Швея надoмница БПСМ, ТОВ договірна
Пакувальник-закрійник Швейне підприємство «Еней... 17000 грн.
Швачка Майорова Аліна 25000 грн.
Прасувальник білизни (безкоштовне житло) Clinnity 900 грн.
Швачка з пошиття штор Салон Гардин "Вернисаж" 20000 грн.
Пакувальниця-швачка Швейне підприємство «Еней... 17000 грн.
Швачка Текстильна компанія - Чар... 10000 грн.
Швачка (швея) Кравчук Тетяна Володимирі... 30000 грн.
Оператор вишивальної машини ТОВ «Аттал» 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: