Вакансія Оператор екскаватора, тракторист, екскаваторник, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Оператор екскаватора, тракторист, екскаваторник (Ukrdeco). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Будівництво, архітектура / Оператор екскаватора, тракторист, екскаваторник

На 25.09.2023 в нашій базі:  180 вакансій,   791 резюме

Вакансія: Оператор екскаватора, тракторист, екскаваторник (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія шукає екскаваторщика для роботи на будівельних об'єктах у місті Хмельницький.</p> <p>Основні обов’язки:</p> <ul><li>Виконання земляних робіт за допомогою екскаватора;</li><li>Розкопування та вирівнювання будівельних майданчиків;</li><li>Послуги з викладання матеріалів, відведення та копання котлованів;</li><li>Забезпечення безпеки під час роботи з машинами;</li><li>Підтримка високого рівня професійної етики та взаємодії з командою.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи екскаваторщиком від 1 року;</li><li>Знання і вміння працювати з будівельною технікою, зокрема з екскаваторами;</li><li>Дотримання правил безпеки під час роботи з машинами;</li><li>Відповідальність, уважність та точність у виконанні роботи;</li><li>Готовність до фізичних навантажень;</li><li>Бажання навчатися та розвиватися в своїй професійній сфері.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Стабільну роботу на підприємстві з високим рівнем довіри;</li><li>Конкурентну заробітну платню;</li><li>Можливість професійного зростання та підвищення кваліфікації;</li><li>Дружню та професійну команду;</li><li>Забезпечення необхідними засобами безпеки.</li></ul><p>Якщо ви маєте досвід роботи екскаваторщиком і володієте необхідними навичками, просимо надіслати своє резюме на електронну адресу або зателефонувати за номером телефону +..... Ми з радістю розглянемо вашу кандидатуру та запропонуємо вам співбесіду для подальшого обговорення.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій телескопічної автовишки(автокрана) правий берег Агентство недвижимости «И... 28000 грн.
Спеціаліст з монтажу опалення KFK 8000 грн.
Водій кат. "В, С" (житло) Региональный Союз 13000 грн.
Водій категорії "С" "С1" на вантажний автомобіль 5-10т. ФОП ЛАДАН В.В. 20000 грн.
Инженер-электрик, электромонтер Національний Авіаційний У... 10000 грн.
Зварювальник Компанія АХР 30000 грн.
Механізатор автовишки ТзОВ «Рівненський молодіж... 20000 грн.
Шофер Камаза ТзОВ «Рівненський молодіж... 20000 грн.
Автокранівник ТзОВ «Рівненський молодіж... 20000 грн.
Сантехнік ТзОВ «Рівненський молодіж... 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: