Вакансія Водій ЗІЛ, Камаз, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Водій ЗІЛ, Камаз (Ukrdeco). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансія: Водій ЗІЛ, Камаз (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо відповідального та досвідченого водія на посаду "Водій ЗІЛ КАМАЗ" у компанію.</p> <p>Основні обов'язки:</p> <ul><li>Проведення транспортних перевезень матеріалів і обладнання;</li><li>Забезпечення доставки товарів вчасно та безпечно;</li><li>Виконання регламентного обслуговування та технічного обслуговування транспортного засобу;</li><li>Дотримання правил дорожнього руху та безпеки на дорозі;</li><li>Дотримання термінів та виконання завдань, наданих керівництвом.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи водієм ЗІЛ КАМАЗ від 1 року;</li><li>Наявність водійського посвідчення категорії С;</li><li>Знання правил дорожнього руху;</li><li>Відповідальність та уважністьі.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату;</li><li>Гнучкий графік роботи;</li><li>Можливість професійного розвитку та кар'єрного зростання;</li><li>Дружній колектив та затишні умови праці.</li></ul><p>Якщо ви відповідаєте вимогам та готові приєднатися до нашої команди, будь ласка, надішліть своє резюме на електронну адресу Дякуємо за інтерес до нашої компанії!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій телескопічної автовишки(автокрана) правий берег Агентство недвижимости «И... 28000 грн.
Спеціаліст з монтажу опалення KFK 8000 грн.
Водій кат. "В, С" (житло) Региональный Союз 13000 грн.
Водій категорії "С" "С1" на вантажний автомобіль 5-10т. ФОП ЛАДАН В.В. 20000 грн.
Инженер-электрик, электромонтер Національний Авіаційний У... 10000 грн.
Зварювальник Компанія АХР 30000 грн.
Механізатор автовишки ТзОВ «Рівненський молодіж... 20000 грн.
Шофер Камаза ТзОВ «Рівненський молодіж... 20000 грн.
Автокранівник ТзОВ «Рівненський молодіж... 20000 грн.
Сантехнік ТзОВ «Рівненський молодіж... 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: