Вакансія Молодший бізнес аналітик, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Молодший бізнес аналітик (АудитСофт). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії IT, WEB фахівці / Молодший бізнес аналітик

На 25.09.2023 в нашій базі:  180 вакансій,   791 резюме

Вакансія: Молодший бізнес аналітик (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія "АУДИТСОФТ" є провідним розробником програмного забезпечення в галузі обліку. Ми займаємося розробкою та впровадженням рішень лінійки BAS, які допомагають підприємствам ефективно управляти своїми фінансовими процесами.</p> <p>В зв'язку з розширенням нашої команди, ми шукаємо Бізнес аналітика. Ваше завдання буде полягати в аналізі бізнес-процесів клієнтів, виявленні їх потреб та розробці оптимальних рішень для впровадження нашого програмного забезпечення.</p> <p>Місце роботи- місто Хмельницький</p> <p><strong>Задачі</strong>:</p> <ul><li>Вивчення та аналіз бізнес-процесів клієнтів</li><li>Виявлення потреб клієнтів та розробка оптимальних рішень для впровадження програмного забезпечення</li><li>Підготовка функціональних вимог для розробки програмного забезпечення</li><li>Забезпечення взаємодії з командою розробників та клієнтом</li></ul><p> <strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній позиції від 1 року</li><li>Розуміння бізнес-процесів та бухгалтерського обліку</li><li>Вміння працювати з базами даних та аналітичними інструментами</li><li>Високі аналітичні та комунікативні навички</li><li>Навик роботи з Excell та Word</li></ul><p> <strong>Пропонуємо</strong>:</p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату</li><li>Можливість професійного росту та розвитку в сфері IT</li><li>Робота в команді професіоналів з досвідом роботи</li><li>Навчання та стажування</li><li>Комфортне робоче місце в центрі міста</li></ul><p>Будемо раді отримати ваше резюме та ознайомитися з вашими досягненнями. Відгукніться на цю вакансію та станьте частиною нашої успішної команди!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Программист ФЛП Милютина Н. 50000 грн.
Junior Web Tester Colnect договірна
Junior Web Tester (remote) Colnect договірна
Акаунт-менеджер (соціальні мережі) Інфоріс 20000 грн.
Project Coordinator eCore договірна
Project Coordinator eCore договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: