Вакансія Логопед, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Логопед (ПП Центр реабілітації «Апіс-Меліфіка»). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансія: Логопед (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми, компанія «Апіс-Меліфіка, центр реабілітації, ПП», шукаємо талановитого та відповідального логопеда для роботи у нашому медичному реабілітаційному центрі в місті Хмельницький. Ми спеціалізуємося на роботі з дітьми з інвалідністю та особливими потребами, зокрема з дітьми з ЗПМР, ЗПР та аутистичним спектром. Також ми надаємо послуги з підготовки дітей до школи.</p> <p>Вимоги до кандидата:</p> <ul><li>Вища освіта зі спеціальності «Логопедія» або аналогічна;</li><li>Бажання розвиватися та навчатися новому;</li><li>Вміння працювати з дітьми різного віку та з різними особливостями;</li><li>Висока відповідальність та професіоналізм;</li><li>Знання сучасних методик та технік логопедичної роботи;</li><li>Вміння працювати в команді та спілкуватися з батьками дітей.</li></ul><p>Основні обов’язки:</p> <ul><li>Діагностика та логопедичний обстеження дітей з порушеннями мовлення;</li><li>Розробка та реалізація індивідуальних логопедичних програм;</li><li>Проведення логопедичних занять з дітьми з використанням різноманітних методик та матеріалів;</li><li>Ведення документації та звітів про роботу з дітьми;</li><li>Співпраця з батьками та іншими спеціалістами для досягнення кращих результатів.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Цікаву та відповідальну роботу у сфері медичної реабілітації;</li><li>Можливість працювати з дітьми з різними особливостями та розвивати свої професійні навички;</li><li>Дружній та сприятливий колектив;</li><li>Гнучкий графік роботи;</li><li>Конкурентну заробітну плату.</li></ul><p>Якщо ви маєте бажання допомагати дітям з особливими потребами, маєте відповідну освіту та навички, тоді ми чекаємо саме на вас! Приєднуйтесь до нашої команди, де ви зможете реалізувати свій професійний потенціал та внести вагомий вклад у життя дітей.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Физический терапевт ФЛП Милютина Н. договірна
Эрготерапевт ФЛП Милютина Н. договірна
Лікар-епідеміолог Військовий госпіталь Наці... 25000 грн.
Офтальмолог Військовий госпіталь Наці... 25000 грн.
Фізичний терапевт Військовий госпіталь Наці... 25000 грн.
Ерготерапевт Військовий госпіталь Наці... 25000 грн.
Асистент стоматолога, медична сестра Космічна стоматологія Дра... договірна
Лікар-стоматолог Kravchenko Medical Centre 30000 грн.
Доглядальниця, 14/14 з проживанням, м. Славутич Агентство домашнего персо... 21000 грн.
Лікар ендокринолог дитячий ННЦРМ 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: