Вакансія Торговий представник з авто, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Торговий представник з авто (Хотінь-Хліб). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Виробництво / Торговий представник з авто

На 04.03.2024 в нашій базі:  130 вакансій,   576 резюме

Вакансія: Торговий представник з авто (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Калуш
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong></p> <p>Ми, компанія<strong>«Хотінь-хліб, ТМ»,</strong> шукаємо енергійного та мотивованого співробітника на посаду Торгового представника. Наша компанія є провідним виробником хлібо-булочних та кондитерських виробів на ринку протягом багатьох років. Ми пишаємося тим, що наші вироби виготовляються з натуральних і якісних продуктів, що дозволяє нам задовольняти потреби наших клієнтів.</p> <p>Як Торговий представник, вашою основною відповідальністю буде розширення нашої клієнтської бази та збільшення обсягів продажу. Ваша робота буде полягати в активному пошуку нових клієнтів, укладанні угод та підтриманні взаємовигідних відносин з нашими партнерами. Ви будете представляти нашу компанію на ринку, спілкуватися зі споживачами та робити все можливе для забезпечення їх задоволення.</p> <p><strong>Необхідні вимоги:</strong></p> <ul><li>Енергійність та мотивація до досягнення поставлених цілей;</li><li>Вміння ефективно комунікувати та переконувати;</li><li>Досвід роботи у сфері продажів буде перевагою, але не є обов’язковим;</li><li>Здатність працювати самостійно та в команді;</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату яку ви отримуєте кожного дня або тижня;</li><li>Можливість розвитку та кар'єрного зростання;</li><li>Навчання та підтримку від команди професіоналів;</li><li>Дружню та динамічну робочу атмосферу;</li><li>Вільний графік роботи.</li></ul><p>Якщо ви маєте бажання працювати в успішній компанії, де ви зможете реалізувати свій потенціал та впливати на її розвиток, надсилайте своє резюме. Ми чекаємо саме на вас, щоб разом з нами ви готові підняти свій бізнес на новий рівень успіху</p><strong></strong><br /><p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Кухар у їдальню-кулінарію СПД Голуб О. договірна
Фрезеровщик Райнпласт Украина 18000 грн.
Менеджер (пластмассовые и штампованные изделия) Райнпласт Украина 20000 грн.
Менеджер (металлообработка) Райнпласт Украина 20000 грн.
Инженер конструктор по штампам и прессформам Райнпласт Украина 20000 грн.
Оператор фрезерного обрабатывающего центра с ЧПУ Райнпласт Украина 20000 грн.
Слесарь инструментальщик Райнпласт Украина 25000 грн.
Оператор токарного чпу Райнпласт Украина 25000 грн.
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: