Вакансія Менеджер з купівлі-продажу, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Менеджер з купівлі-продажу (ТОВ «Кам'янка-Бузький комбікормовий завод»). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Офісний персонал / Менеджер з купівлі-продажу

На 26.10.2025 в нашій базі:  172 вакансій,   602 резюме

Вакансія: Менеджер з купівлі-продажу (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Кам'янка-Бузька
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ТзОВ «Кам'янка-Бузький комбікормовий завод» запрошує на роботу менеджера з купівлі-продажу зернових, офіційне працевлаштування,  готові взяти Ветеранів ЗСУ, внутрішньо переміщені особи, з інвалідністю.</p> <p>Обов'язки:</p> <p>- Пошук нових клієнтів;</p> <p>- Комунікація та перемовини з клієнтами;</p> <p>- Підтримка комунікації із клієнтами протягом усього процесу співпраці.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Інспектор з кадрів Дитяча хореографічна школ... 12000 грн.
Помічник керівника ФЛП Блудчая С. 45000 грн.
Адміністратор Гайдуков Руслан Анатолійо... 30000 грн.
Оператор Call-центру Гайдуков Руслан Анатолійо... 30000 грн.
Помічник керівника Гайдуков Руслан Анатолійо... 40000 грн.
Менеджер з продажу Ландманн 24000 грн.
Діловод продовольчої служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Діловод служби пального та мастильних матеріалів 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Діловод (автозапчастини) 427 окремий полк безпілот... 20000 грн.
Секретар, помічник для ректора та директора ліцею ХГУ «НУА» договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: