Вакансія Помічник керівника, Чернівці. Пошук роботи в Чернівцях - Робота Помічник керівника (Rincom). Шукаю роботу в Чернівцях.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

вакансії Чернівцях / вакансії Офісний персонал / Помічник керівника

На 16.10.2025 в нашій базі:  174 вакансій,   601 резюме

Вакансія: Помічник керівника (в Чернівці)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Чернівці
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Магазин комп’ютерної техніки Rincom шукає помічника керівника. Робота різнопланова, тому важлива ваша відповідальність, уважність і бажанням розвиватися. Можна без досвіду або з мінімальним досвідом роботи.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Основні задачі:</strong></p> <ul><li>Допомога з оплатами та підготовкою документів</li><li>Заповнення звітів, робота з таблицями</li><li>Участь у поточних задачах офісу</li><li>Прийом товару та внесення в CRM</li><li>За потреби — допомога з пакуванням посилок</li></ul> <p><strong>Що для нас важливо:</strong></p> <ul><li>Старанність та відповідальність у роботі</li><li>Уважність до деталей та охайність у веденні документації</li><li>Бажання вчитись новому та розвиватися професійно</li><li>Впевнений користувач ПК (Word, Excel, Google Таблиці)</li><li>Досвід роботи — бажаний, але не обов’язковий</li></ul> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Заробітну плату від 15?000 до 20?000 грн і вище</li><li>Комфортний офіс і дружню атмосферу</li><li>Повноцінне навчання на старті</li><li>Кар'єрний ріст — можливість перейти на позиції в логістиці, адмініструванні чи продажах</li><li>Роботу, де кожен день трохи інший, і точно не буде нудно</li></ul> <p><strong>Графік роботи:</strong></p> <p>Пн-Пт, повний робочий день 9:30—18:30. Обід з 14:00 до 15:00 Надсилайте своє резюме:)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:



Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу нерухомості, Ріелтор A.S.Y. Realty Company 75000 грн.
Діловод (автозапчастини) 427 окремий полк безпілот... 20000 грн.
Секретар-помічник директора ліцею ХГУ «НУА» 15000 грн.
Адміністратор-охоронець на мийку самообслуговування Березняки-3 договірна
Помічник керівника ФЛП Блудчая С. 45000 грн.
Адміністратор Гайдуков Руслан Анатолійо... 30000 грн.
Оператор Call-центру Гайдуков Руслан Анатолійо... 30000 грн.
Помічник керівника Гайдуков Руслан Анатолійо... 40000 грн.
Покоївка в готель з проживанням Ambassadorplaza 13000 грн.
Прибиральниця ТОВ «К.М. ГРУП» 12000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: