Робота Чернівці: Реклама, маркетинг, PR - вакансії, Робота в Чернівцях. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Реклама, маркетинг, PR.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансії в Чернівцях / Вакансії в Чернівцях / Вакансії Реклама, маркетинг, PR, Чернівці

На 26.04.2019 в нашій базі:  28 вакансій,   3692 резюме

Робота в Чернівцях в рубриці Реклама, маркетинг, PRНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Реклама, маркетинг, PR в Чернівцях. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Реклама, маркетинг, PR»).


По вашому запиту знайдено: 160 вакансій
 • В компанию по производству столярных и металлопластиковых изделий требуется распространитель рекламы (листовок) по почтовым ящикам.

  Районы распространения: район метро «Дорогожичи», район Нивки(частично).

  Работа постоянная. Предпочтения с опытом работы. Возраст от 20 лет.

  Требования: порядочность, пунктуальность, добросовестность.

  З/п: 8000- 10000 грн...

 • Требования: девушка 16-25 лет, пунктуальность , желание учится

  Обязанности: продвижение Инстаграм

  Условия: с 10-19, пн-пт, выходные по договорённости ( премия

  ...
 • Вакансія: Оператор сall centre

  Филдворк Эдженси

  Требования:

  • грамотная речь (русский и украинский языки);
  • коммуникабельность, позитивность, толерантность;
  • свободное владение ПК на пользовательском уровне.

  Обязанности:

  • проведение телефонного опроса (анкетирование) респондентов.

  Мы предлагаем:


  Пошук роботи в Чернівцях: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернівцях. Пошук роботи в Чернівцях за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Реклама, маркетинг, PR з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернівці і вакансії Чернівцях на Jobsite.