Робота Чернівці: Робота без кваліфікації - вакансії, Робота в Чернівцях. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Робота без кваліфікації.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансії в Чернівцях / Вакансії в Чернівцях / Вакансії Робота без кваліфікації, Чернівці

На 17.01.2020 в нашій базі:  32 вакансій,   3343 резюме

Робота в Чернівцях в рубриці Робота без кваліфікаціїНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Робота без кваліфікації в Чернівцях. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Робота без кваліфікації»).


По вашому запиту знайдено: 494 вакансій
 • Вимоги:

  • навики в будівельних робота;
  • вміння користуватись електроінструментами;
  • відповідальність;

  Обов'язки:

  • порізка, зачистка металу;
  • підготовка до зварювання металевих конструкцій;
  • підсобна робота на цеху;
  • виїзди на монтажі;
  • бетонування, копання;
  • інші будівельні роботи;
 • Требования: Предлагаю работу в Болгарии на лето. Уборщица жилого дома на берегу моря : коридоры, холл, придомовая территория. Зар. плата 400 -500 евро в мес плюс бесплатное проживание. Возможна доп подработка. Указан вайбер. Тел вне страны.

  ...
 • Вимоги:

  Обов'язки: Курєр піший можливо без досвіду.тільки на постійну роботу.і тільки повнолітні в м.івано-франківськ по доставці документації по місту.та відправка документацій поштой ЗП 9000грн.оплата раз в тиждень. ГР з 8.00 до 18.00(6днів). Іногороднім надається житло.

  Умови:

  ...
 • Вимоги:

  Обов'язки: Вантажник в м.Івано-Франківськ

  На склад потрібен молодий тверезий вантажник для загрузки та вигрузки металопластикових вікон балконів дверей.

  Графік з 8.00до18.00 шість днів .вихідний неділя заробітна плата 9000грн. можливо раз в тиждень.

  Іногороднім надамо житло.

  Умови:

  ...
 • Вимоги:

  Обов'язки: Пакувальник на склад в м.Івано-Франківськ для підготовки до доставки комплектуючих до вікон, підвіконня, відливи, сітки, обмотка стретчем ГР з 8.00 до 18.00 (6 днів).Іногороднім надається житло.зп.від 9000грн. оплата потижнева.

  Умови:

  ...
 • Вимоги: Офіс-менеджер на постійну роботу.можливо без досвіду роботи навчання впроцесі оплачуеться на повну ставку Обов’язки: спілкування з клієнтами в офісі та телефоном, робота за комп’ютером. Роздруківка документацій по офісу прозвін кліентів про доставку та монтаж .виізди замірників . Графік з 8:00 до 18:00 (6 днів). Немісцевим надається житло.0663109277.0673247773

  <...
 • Крупному торгово-производственному предприятию на постоянную работу требуется Миксерист ПВХ композиций.

  Рабочий процесс: замес ПВХ композиций по рецептуре в промышленном миксере (для литья пластиковых изделий)

  Требования:

  Можно без опыта работы. Предприятие готово обучить прямо на рабочем месте с оплатой труда.

  Условия работы:<...
 • Вакансія: Уборщица

  ООО ТПП ОМиС

  Крупному торгово-производственному предприятию на постоянную работу требуется уборщица.

  Требования:

  отсутствие вредных привычек

  Условия работы:

  Пн-Пт с 8-00 до 17-00 / 2 суб. в месяц рабочие

  заработная плата выплачивается без задержек 2 раза в месяц.


  ...
 • Мы — сеть химчисток УНМОМЕНТО, предоставляющая услуги по уходу за вещами, аксессуарами, обувью, предметами домашнего обихода и интерьера на рынке Украины более 23 года.

  Приглашаем на работу учеников -АППАРАТЧИКОВ,ГЛАДИЛЬЩИЦ с проживанием.

  Если Вы стремитесь к стабильности, уверенности в завтрашнем дне

  сеть химчисток УНМОМЕНТО — Ваш правильный выбор:

   ...
 • Требования: Возвраст от 18 до 30 лет, модельная внешность, знание иностранных языков приветствуется, грамотно поставленная речь. Работа на вечеринках и презентациях. Ежедневный расчёт. Индивидуальный подход к каждому соискателю. График работы с 20.00

  Обязанности:

  Условия:

  ...

Пошук роботи в Чернівцях: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернівцях. Пошук роботи в Чернівцях за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Робота без кваліфікації з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернівці і вакансії Чернівцях на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: