Робота Чернівці: HR, управління персоналом - вакансії, Робота в Чернівцях. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці HR, управління персоналом.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансії в Чернівцях / Вакансії в Чернівцях / Вакансії HR, управління персоналом, Чернівці

На 21.10.2019 в нашій базі:  28 вакансій,   3459 резюме

Робота в Чернівцях в рубриці HR, управління персоналомНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері HR, управління персоналом в Чернівцях. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «HR, управління персоналом»).


По вашому запиту знайдено: 56 вакансій
 • Требования: отличные коммуникативные навыки, целеустремленность, умение работать на результат; уверенный пользователь ПК; умение работать в режиме многозадачности; умение располагать к себе людей.

  Обязанности: проведение поиска, отбора, оценки персонала с учетом соответствующих требований; оперативное закрытие вакансий в кратчайшие сроки; адаптация персонала на протя...

 • Требования: профессиональные навыки в HR, опыт работы.

  Обязанности: размещение рекламы, приём звонков, проведение собеседований, составление маршрутных листов, курирование работников.

  Условия: первый месяц пробный, 5000грн + 10% , после испытательного срока есть возможность работать только на % (размер % оговаривается), за исполнения месячного плана премия в разм...

 • Требования: профессиональные навыки в HR, опыт работы.

  Обязанности: размещение рекламы, приём звонков, проведение собеседований, составление маршрутных листов, курирование работников.

  Условия: первый месяц пробный, 5000грн + 10% , после испытательного срока есть возможность работать только на % (размер % оговаривается), за исполнения месячного плана премия в разм...

 • покоївка у готель. Ст.м "Університет". Ми пропонуємо конкурентну з/п, зручний графік роботи. Деталі працевлаштування обговорюються за телефоном. ...
 • Вакансія: Двірник

  Пропоную Роботу

  двірник для прибирання прибудинкової території та під`їздів. З/п від 5000 грн. Надаємо житло. Тел.: 096-934-4330, 068-104-9663...
 • Вакансія: Двірник

  Тов "Квидо"

  двірник Графік: 4/2. З/п від 8000 грн. Харчування та форма. Ми пропонуємо конкурентну з/п, зручний графік роботи. Деталі працевлаштування обговорюються за телефоном. ...
 • Охранному предприятию на постоянную работу в офис требуется инспектор отдела кадров.

  График работы: понедельник - пятница с 9-00 до 17-00.

  Обязанности : проведение собеседований по телефону и в офисе,размещение рекламных объявлений.

  Контактный телефон : ...

  ...
 • Вакансія: Фахівець з управління персоналом

  Сотников Сергей Николаевич

  Требования: Сільськогосподарське підприємство запрошує на роботу фахівців з вищою освітою за спеціальністю "Управління персоналом".

  Заробітна плата згідно штатного розкладу з доплатами за виробничі успіхи.

  Резюме з номером телефону (для уточнень) надсилати на

  Обязанности:

  Условия:

  ...
 • Приватне підприємство «Автотранском» запрошує на роботу інспектора з кадрів.

  Функціональні обов«язки:

  • ведення обліку персоналу в 1С8;
  • ведення кадрової документації по персоналу згідно з чинним законодавством та правилами Підприємства;
  • оформлення процесів прийому, звільнення; переведення, надання відпусток працівникам Підприємств...
 • Требования: HR & Sales досвід; комунікативність; порядність; готовність вивчати і абсолютно знати продукт; співпраця з керівниками партнерів / клієнтів; офісна робота та робота у клієнтів; ведення CRM & БД; English preferable but not a must.

  Обязанности;: забезпечення узгодженого рівня продажів.

  Условия: за домовленістю

  ...

Пошук роботи в Чернівцях: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернівцях. Пошук роботи в Чернівцях за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці HR, управління персоналом з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернівці і вакансії Чернівцях на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: