Робота Чернівці: Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит - вакансії, Робота в Чернівцях. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансії в Чернівцях / Вакансії в Чернівцях / Вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит, Чернівці

На 15.08.2020 в нашій базі:  38 вакансій,   327 резюме

Робота в Чернівцях в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудитНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит в Чернівцях. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»).


По вашому запиту знайдено: 215 вакансій
 • Провідний торговець цінними паперами ТОВ “БТС Брокер”

  запрошує співробітника на посаду: Аналітик по цінним паперам.

  Вимоги: Базові знання фундаментального та технічного аналізу; Вміння працювати з презентаціями; Базове знання англійської мови; Вільне володіння українською мовою.

  З/П на випробувальний термін 7 000 грн.

  Резюме відправляти на e-mail: ...

 • Вакансія: Помощник аудитора

  Украинская аудиторская служба

  Требования: высшее экономическое образование (желательно - бухгалтерский учет и аудит), опыт работы не обязателен. Навыки уверенного пользователя Microsoft Office, владение офисной техникой. Знание украинского языка. Стрессоустойчивость, ответственность, внимательность, ездим в командировки по Украине до 3 раз в год.

  Обязанности: Помощь аудитору в выполнении а...

 • Требуется кладовщик в крупный пансионат с большим опытом работы.
  Работа круглый год. Место работы: Генический район, Арабатская стрелка.
  Хозяйственная группа товаров. (Завхоз)
  Обязанности: Заказ, прием и выдача, учет всех товаров НЕ продовольственной группы. Постель, посуда, бытовая техника, хоз.товары, химия и т.д.
  Учет численности сотрудников и их п...
 • Требуется кладовщик в крупный пансионат с большим опытом работы.
  Работа круглый год. Место работы: Генический район, Арабатская стрелка.
  Хозяйственная группа товаров. (Завхоз)
  Обязанности: Заказ, прием и выдача, учет всех товаров НЕ продовольственной группы. Постель, посуда, бытовая техника, хоз.товары, химия и т.д.
  Учет численности сотрудников и их п...
 • Требования: знание 1 С (7,8), желательно опыт в торговле

  Обязанности: работа в команде бухгалтеров

  Условия: Пн-Пт 08-00 до 17-00, обед 12-00 - 13-00

  ...
 • Вакансія: Бухгалтер

  ООО"СТАНДАРТ-2002"

  Требования: В/0, внимательность, ответственность, исполнительность

  Обязанности: вести первичный учет ТМЦ и списание ТМЦ , инвентаризация готовой продукции

  Условия: 8ми часовой рабочий день, сб-вс - выходной

  ...
 • Бухгалтер терміново потрібен у зв'язку з розширенням виробництва на постійну роботу. Знання 1С. Р-н роботи: Оболонь. Наша компанія пропонує дружній колектив, зручний графік роботи, привабливі умови праці. Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном. ...
 • Ищем помощника бухгалтера с функциями логиста, всему обучим, но желательно бухгалтерское либо экономическое образование, аналитический склад ума, внимательность и безраздельная любовь к цифрам!

  Производственное предприятием "Намана Бегс" с 2012 года производит и экспортирует по всему миру чехлы для музыкальных инструментов. Локально находится в г.Новомосковск Днепропет...

 • Сельхозпредприятие приглашает на работу экономиста

  Требования:

  • высшее образование (экономика/бухгалтерия) — желательно
  • опытный пользователь ПК, 1С.

  Обязанности:

  • расчёт численности и фонда оплаты труда по категориям работающих
  • осуществление нормирования труда в подразделении, разработка технически обоснованных норм...
 • Вакансія: Заступник головного бухгалтера

  Інтелектуальні комунікації

  ТОВ «Інтелектуальні комунікації» ТМ «Giraffe», провайдер бездротового інтернету (Canopy, WiMax) запрошує прийняти участь в конкурсі на тимчасово вакантну (на період декретної відпустки основного працівника — до 3х років) посаду Заступника головного бухгалтера.

  Вимоги:

  Вища освіта (бухгалтерський облік, аудит, економіка, фінанси);

  ДР роботи на посаді заст. г...


Пошук роботи в Чернівцях: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернівцях. Пошук роботи в Чернівцях за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернівці і вакансії Чернівцях на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: