Робота Чернівці: Торгівля, продажі, закупівлі - вакансії, Робота в Чернівцях. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Чернівцях є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Чернівцях в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Чернівцях або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Чернівцях!

Вакансії в Чернівцях / Вакансії в Чернівцях / Вакансії Торгівля, продажі, закупівлі, Чернівці

На 31.05.2020 в нашій базі:  0 вакансій,   687 резюме

Робота в Чернівцях в рубриці Торгівля, продажі, закупівліНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Торгівля, продажі, закупівлі в Чернівцях. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Торгівля, продажі, закупівлі»).


По вашому запиту знайдено: 23 вакансій
 • Международная Кондитерская Корпорация ROSHEN

  Объявляет набор на вакансию мерчендайзера

  Требования к кандидатам:

  Перспективные молодые люди с желанием работать и зарабатывать.

  Наличие автомобиля ОБЯЗАТЕЛЬНО

  Требования к квалификации:

  Возможно без опыта роботы

  Дисциплинированность, ориентация на результат, коммуникабельность, обучаем...

 • Требования:

  • Возраст не имеет значения
  • Опыт в проведении переговоров с главными лицами предприятий
  • Желание и стремление зарабатывать

  Обязанности:

  • Ведение клиентской базы (в любом формате)
  • Проведение встреч и переговоров
  • Холодные звонки
  • Отправка писем

  Условия работы:

  <...
 • Вакансія: Мерчендайзер

  Агентство мерчандайзинга

  Требуется мерчандайзер для работы с продуктами питания на полный или неполный рабочий день. Суть работы - обеспечение выкладки товаров согласно установленных стандартов. Работа полный день с 8-9.00 до 17-18.00, зарплата 7000-10000, 12000-13000 грн./мес.; неполный день - 4-5 часов в день. Зар плата от 4000 грн./мес. Обязательно наличие интернета на мобильном телефоне (Андрои...


Пошук роботи в Чернівцях: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Чернівцях. Пошук роботи в Чернівцях за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Торгівля, продажі, закупівлі з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Чернівці і вакансії Чернівцях на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: